AUTA

Polepy aut - nejúčinnější reklama

I Vaše firemní auta mohou pomocí plnobarevného tisku změnit zcela svůj vzhled - budou vidět mezi ostatními a dají vědět o Vaší firmě, jejím zaměření a produktech.

řezanou grafikou se tisková jednoduše nedá srovnat. Navíc obě možnosti lze vtipně a ekonomicky kombinovat. I běžné řezané písmo jsme schopni nahradit písmem tištěným např. s plastickým efektem. Potisky provádíme na 2-8 letých foliích, které je možné aplikovat přímo na vozidlo, nebo na panely z PVC desek (např. u tramvají). Reklama může být tištěna i na reflexních foliích - za šera a za tmy dosáhneme efektu dopravní značky - plnobarevné odrazky. Pokud auto používáte jako firemní i soukromé současně, můžeme Vám reklamy natisknout na magnetickou folii a Vy je můžete kdykoliv sejmout. Zadní okna Pick-upů, dodávkových vozidel nebo autobusů je škoda zalepit kompaktní vrstvou folie, když existuje specialita - vision folie. Okna Vašeho automobilu budou průhledná pouze z vnitřní strany.

Nabízíme také celopolep auta, včetně oblin a tvarových ploch. Fólie samozřejmě bude celá potištěná! Fixaci proti mechanickému poškození provádíme speciální laminací. A pro Vaši informaci - celý potisk včetně potažení Vás bude stát přibližně jako celolak. Lak pod fólií zůstane nepoškozen a až budete firemní vozidlo jednou prodávat, lak bude jaký byl dřív - jako nový!
Polep auta je dnes velmi rozšířenou formou reklamy, kterou vozíte zdarma na svých autech.

To vše provádíme na klíč, od návrhu až po samotnou realizaci.

car-race-438467_640