SAMOLEPKY

Samolepící grafika pro reklamu i soukromé použití

Máte nový rozlehlý stánek, lukrativní plochu (ne zrovna levnou), nebo výlohu? To vše nestačí. Musíte tomu dát nový, moderní a barevný kabát. Formou přímého polepu, přenosných panelů nebo reklamních bannerůt. Jednoduchá montáž i přeprava, to je to, co potřebujete. Díky naší spolupráci s dalšími firmami můžeme zajistit kompletní realizaci výstavních stánků.

Vytiskneme Vám samolepící grafiku a naneseme ji na podkladovou desku, Vámi dodaný reklamní stojan, nebo přímo na výlohu.

Menší zákazové a příkazové značky jako: zákaz venčení psů, zákaz parkování a vlastně libovolný text pro umístění na zeď nebo plot, naleznete také v našem mini e shopu.

Nic není pro nás dost těžké ani dost velké...

Samolepky jsou vhodné pro doplnění Vašich akcí, pro uvedení kontaktu na Vaše výrobky, ale také jako reklamní dárek pro Vaše obchodní přátele.

Nezaskočíte nás velikostí ani tvarem a množstvím už vůbec ne! Všechny tisky provádíme přímo z PC - proto žádné osvity, filmy, síta... Samozřejmostí je konturový ořez! Ušetříte za výsekovou raznici i Váš drahocenný čas. Tiskneme vše od jednoho kusu.

stickers-2590183_1280